Heřmanov - Přibyslavice 13:0

21.09.2014 14:15

Historicky první zápas HC Přibyslavice nedopadl zrovna vstřícně, ale na druhou stranu to ani nebylo úplné utrpení. Zvláště ze začátku utkání s nejlepším týmem naší "souteže" jsme docela solidně drželi krok, jenže pak už to asi nebavilo neznámého hráče s číslem 17 a začal rozdávat nepolapitelné kotouče na své spoluhráče, kteří neměli sebemenší problémy zavěsit. ALE CHLAPI...Hlavu vzhůru, byly jsme poprvé na ledě, poprvé spolu, mnozí z nás poprvé v zápase, takže nic není ztraceno, ba naopak ... řekli jsme si v šatně, že zápas od zápasu bude líp.. Takže sportu ZDAR a hokeji zvlášť... A v sobotu potrápíme Rozseč...

Diskusní téma: Heřmanov - Přibyslavice 13:0

Datum: 01.10.2014

Vložil: Lukáš Černý

Titulek: Výhra v prohře

Aby se člověk mohl radovat z vítězství naplno, musí nejprve ochutit a poznat hořkost porážky :) . To jsme splnili a o to víc se radujeme z výhry v 2. utkání :)

Přidat nový příspěvek