Heřmanov - Přibyslavice 4:4

20.09.2015 12:44

První zápas letošní sezóny máme za sebou. A musím říci, že pro náš tým má tokovou hořko-sladkou příchuť. Kdyby nám před zápasem někdo nebídl remízu s favorizovaným týmem Heřmanova, nejspíš bychom brali všemi deseti. Nakonec však výsledek 4:4 chápu jako ztrátu dvou bodů pro náš mančaft. 49 minut hrací doby jsme zápas troufám si říct kontrolavali. V té chvíli jsme vedli 4:1 a nic v té době nenasvědčovalo tomu, že bychom toto vedení měli ztratit. Šance navíc jsme si také nějaké vypracovali a dozadu jsme též hráli docela zodpovědně. Náš golman zachytal celý zápas na výbornou. Pak však přišla kritická 10ti minutovka. Dvě minuty před koncem se Heřmanovu podařilo srovnat. To byla těžká sprcha pro náš mančaft a nejspíš i pro naše fanoušky, kterých na první utkání sezony dorazilo hodně, za což jsme samozřejmě velice vděčni. Nakonec můžeme být ještě rádi, že jsme si ze zápasu odnesli bod, protože pár vteřin před koncem měl Heřmanov ještě jednu tutovku. Naštěstí nás podržel golman. Ale nic nezoufejme, poučme se z toho :-) a valíme dál. Jinak autory našich branek dnes byli Lukáš Černý 1x, Martin Veselý 2x a čtvrtou branku si připsal David Müller.